קרן עתי לוי

BA עבודה סוציאלית

MBA מנהל עסקים

מאמנת אישית - אוניברסיטת בר אילן

מנתחת מערכות מידע

שמי קרן עתי לוי, נשואה באושר ליאיר ואמא לשני בנים מקסימים - ליאור ופז.

משנולדו ילדיי והפכתי לאמא השתנה סדר העדיפויות שלי  ובין כל המטלות והכיף שבאימהות, המטרה שלי היתה לגדל את ילדיי בצורה שתיתן להם כלים מיטביים לעתיד ולדעת כיצד להתמודד בצורה הטובה ביותר עם האתגרים השונים במשפחה שלנו. 

היה לי חשוב, כמו לכל ההורים, שהילדים שלי יהיו מאושרים, אבל שמתי לי למטרה ללמד אותם כיצד להיות מאושרים גם כמבוגרים - לחנך ולפתח את כושר האושר שלהם מאז ילדותם.

 

היה לי ברור שאושר זה לא ענין של משחק כזה או אחר או אפילו חוויה כזו או אחרת, אבל היה לי קשה לשים את האצבע על מה גורם לאושר.

כיוון שאני אוהבת לחקור, וגם טובה בזה, חקרתי באינטנסיביות מה גורם לנו לאושר. קראתי מחקרים, ראיתי הרצאות, נפגשתי עם מומחים כדי להבין איך אני יכולה ליישם את כל המידע הזה על הילדים שלי ועל היחסים איתם.

כך נוצרה שיטה יישומית, שיטתית, שנשענת על המון מידע תיאורטי ומעשי שנקראת "כושר האושר".

אני משפרת אותה כל הזמן, בהתאם לחומר העדכני בנושא (יש כל זמן) ונהנית בליווים האישיים והמשפחתיים שלי לעזור להורים ולהעביר אותה לאנשי חינוך כדי שיידעו איך לגדל את הילדים  כך שיהיו ילדים מאושרים, ואפילו יותר חשוב בעיניי, גם כמבוגרים מאושרים (וזה לא אותו הדבר!).​

הספר שחיברתי "מילד מאושר למבוגר מאושר", משמש הורים ומחנכים להבין וליישם את עקרונות השיטה על מנת להתמודד עם אתגרי ההורות בשיטה המקדמת אושר. אני מרצה ומלווה משפחות בדרך לפתירת הבעיות שלהן ומאפשרת להן ללמוד כיצד להיות מאושרות.

© 2020 by Keren Itay Levy

כל הזכויות שמורות, אין להעתיק או לשכפל   טקסטים ותמונות מאתר זה