הספרים - קרן עתי לוי

מדוע הילד שלך לא מרוצה

שער כתום.png

איך תסייעו לילדכם להיות בטוח בעצמו ומאושר?

תוכנית פעולה יישומית לפתרון בעיות באופן מיידי.

הדרך לפתור אתגרים במשפחה בצורה המקדמת אושר דורשת הבנה, עיקביות ומסירות. עם זאת, כשמבינים את העקרונות היא הופכת לחלק מההתנהגות הטבעית וניתן להשתמש בה בכל תחומי החיים.​

בליוויים הרבים שלה, הן הקצרים והן ארוכי הטווח, הושגו תוצאות נפלאות. הגילוי כמה בטבעיות ובשלווה ניתן להגיב לכעס טנטרום של פעוט, איך לנהוג כשהילדים שלנו רבים ביניהם, איך לעזור לילד שמרגיש מקופח בבית ואיך לעזור לילדים להעלות את הבטחון העצמי שלהם. תוך כדי עבודה גרמו גם לזוגיות של ההורים להיות מאושרת יותר, מכילה יותר ושותפה יותר. המשפחה כולה הפכה למיקשה אחת עם מטרות משותפות ועם תחושת "ביחד" שלא היתה לפני כן.

מילד מאושר למבוגר מאושר

softCover קרן עתי לוי.png

הספר לאושר המשפחתי שלכם.

השיטה לפתרונות לאתגרים במשפחה בדרך המקדמת אושר.

  • כיצד לתת לילד שלכם אפשרות להגשים את עצמו?

  • כיצד לעזור לילד לפתח את הביטחון העצמי?

  • כיצד להתמודד עם ילד שאינו מרוצה כמעט מכל דבר?

  • כיצד לעזור לילד שלכם ללמוד להיות חיובי וליהנות?

  • כיצד תוכלו לפתור את האתגרים היומיומיים עם הילדים שלכם? 

בספר תבינו כיצד ניתן לשלוט על האושר המשפחתי, כיצד ניתן ל​עזור לילדים שלכם להעלות את הדימוי העצמי ולקבל את הסמכות ההורית שלכם, תוכלו לתרגל את השיטה במקומות המיועדים לעבודה עצמית, תראו כיצד להיות משפחה מאושרת בבית מאושר ונעים​ ותמצאו את הפתרונות המתאימים ביותר עבורכם להתמודד עם האתגרים של המשפחה שלכם.

אודות המחברת

קרן עתי לוי, מומחית בליווי משפחות והורים, עובדת סוציאלית, מאמנת אישית, מרצה ומנחת סדנאות, מלמדת לפתח את כושר האושר של משפחות באמצעות שיטת כושר האושר אותה פיתחה. 

האני מאמין של קרן הוא שכל משפחה צריכה להיות מאושרת ושכל ילד צריך להיות מאושר - וזאת בהתייחס למשפחה ולילד המסוימים, מאחר ואין "עשה ואל תעשה" שתקפה לכולם בשיטת החינוך. 

מטרת הספר היא לאפשר יישום עצמי לאושר לכל הורה ולכל משפחה.

© 2020 by Keren Itay Levy

כל הזכויות שמורות, אין להעתיק או לשכפל   טקסטים ותמונות מאתר זה