מדוע הילד שלך לא מרוצה

המחיר 39 ש"ח בלבד

אם הילד שלך לא מרוצה ממה שיש לו, לא מספיק מאמין בעצמו, מרגיש מקופח הרבה פעמים, לא מתלהב מלהתמודד עם אתגרים חדשים.

אם את מתוסכלת כי את נותנת לו הכל ולא יודעת מה עוד לתת כדי שיהיה לו טוב באמת -

זה המדריך בשבילך!!!

מדריך מקיף ומקצועי איך לעזור לילד שלך להיות מאושר ובטוח בעצמו.

איך תסייעו לילדכם להיות בטוח בעצמו ומאושר?

תוכנית פעולה יישומית לפתרון בעיות באופן מיידי.

את המומחיות שלה בליווי הורים, ילדים ומשפחות החליטה קרן למקד בעיקר בתחום האושר. היא מצאה כי הורים רבים מוטרדים מהאושר לטווח הארוך של ילדיהם וגילתה שבצדק. תחום האושר נחקר רבות, אך לא רבים חקרו אותו בהקשר לילדים, ובעיקר לא באשר לדרך שבה ניתן לגדל אותם כך שיהיו מאושרים הן בילדות והן בבגרות.

הדרך לפתור אתגרים במשפחה בצורה המקדמת אושר דורשת הבנה, עיקביות ומסירות. עם זאת, כשמבינים את העקרונות היא הופכת לחלק מההתנהגות הטבעית וניתן להשתמש בה בכל תחומי החיים.​

בליוויים הרבים שלה, הן הקצרים והן ארוכי הטווח, הושגו תוצאות נפלאות. הגילוי כמה בטבעיות ובשלווה ניתן להגיב לכעס טנטרום של פעוט, איך לנהוג כשהילדים שלנו רבים ביניהם, איך לעזור לילד שמרגיש מקופח בבית ואיך לעזור לילדים להעלות את הבטחון העצמי שלהם. תוך כדי עבודה גרמו גם לזוגיות של ההורים להיות מאושרת יותר, מכילה יותר ושותפה יותר. המשפחה כולה הפכה למיקשה אחת עם מטרות משותפות ועם תחושת "ביחד" שלא היתה לפני כן.

כל אלו ועוד התאפשרו הודות לשיטה מוכחת ומסודרת וגם הודות להשקעה מצד ההורים שהחליטו לקחת את השליטה לידיים ולחולל שינוי בבית שלהם. 

עם זאת, משפחה שלא תקבל החלטה שנדרש שינוי, שהמצב כך אינו נעים, אם בגלל עייפות מתמשכת של ההורים, תסכול, צעקות בבית, נסיון לפתור את הבעיות בכל דרך אך ללא הצלחה - לא תוכל להגיע לשינוי המיוחל שאותו היא רוצה להשיג ולא תוכל להתנהל בשלווה ובנועם בבית ולפתור את הבעיות.

המלצות

אודות המחברת

קרן עתי לוי, מומחית בליווי משפחות והורים, עובדת סוציאלית, מאמנת אישית, מרצה ומנחת סדנאות, בעלת חברת 'כושר האושר' לפתרון בעיות ומשברים בשיטת כושר האושר אותה פיתחה. 

האני מאמין של קרן הוא שכל משפחה צריכה להיות מאושרת ושכל ילד צריך להיות מאושר - וזאת בהתייחס למשפחה ולילד המסוימים, מאחר ואין "עשה ואל תעשה" שתקפה לכולם בשיטת החינוך. 

מטרת הספר היא לאפשר יישום עצמי לאושר לכל הורה ולכל משפחה.

לרכישה 

המחיר 39 ש"ח בלבד

© 2020 by Keren Itay Levy

כל הזכויות שמורות, אין להעתיק או לשכפל   טקסטים ותמונות מאתר זה